Penzión Kaštieľ Hanus
Izba Štandard s Balkónom

Izba Štandard s balkónom je dômyselne navrhnutá tak, aby Vám poskytla nielen pohodlie, ale aj možnosť vychutnať si okolitú prírodu a krásne výhľady. Svetlé a elegantné priestory izby Vás privítajú s teplou atmosférou a moderným vybavením, ktoré Vám umožnia relaxovať a oddýchnuť si v súkromí.

Balkón pridáva tú správnu dávku romantiky a možnosť vychutnať si čerstvý vzduch a scenériu okolitých krás. Môžete si tu vychutnať šálku kávy či čaj a stráviť príjemné chvíle obdivujúc okolitý výhľad. Je to ideálne miesto na relaxáciu po náročnom dni alebo načerpanie energie pred objavovaním okolitej prírody.

Mimo Vašej štandardnej izby s balkónom budete mať tiež prístup k všetkým vybaveniam Penzióna Kaštieľ Hanus. Môžete si vychutnať chutný raňajkový bufet, relaxovať v spoločenských priestoroch alebo objavovať krásy nášho záhradného areálu. Okrem toho, Vám ponúkame rôzne aktivity a atrakcie v okolí, aby sme Vám pomohli objaviť všetky poklady tohto miesta.

Check-in
  • Check-in od 14:30 - 22:00

Check-out
  • Check-out do 10:30

Špecialne check-in inštrukcie

Chceme Vám vopred pripomenúť, že ako naši cenení hostia, dostanete 5 dní pred vaším príchodom dôležitý e-mail s pokynmi na registráciu s cieľom zaistiť hladký proces vašej registrácie a poskytnúť Vám ďalšie potrebné informácie. V prípade, že by ste mali nejaké otázky alebo by ste potrebovali ďalšie podrobnosti, neváhajte nás kontaktovať.

Domáce zvieratá

Domáce zvieratá nie su povolené

Deti a extra postele

Deti do 3 rokov majú pobyt zadarmo pri použití existujúcich postelí. V izbe Štandard nie je možné pridať extra lôžko.

Služby
  • 1-2 Osoby

  • Free Wifi

  • Chladnička

  • Raňajky

  • Uteráky

  • Hygienické potreby

Penzion Kaštieľ Hanus
Podobné izby

Tešíme sa na váš pobyt v Penzióne Kaštieľ Hanus! Pre zabezpečenie miesta v našom penzióne Vám odporúčame skontrolovať dostupnosť a rezervovať si svoj pobyt už dnes.

Rezervácie

+421 904 135 525
Izby & Apartmány

Penzión Kaštieľ Hanus