Služby

Penzión Vám ponúka oddych v konfortných izbách, relaxáciu vo wellnesse, stravovanie v reštaurácií či spríjemnenie teplých večerov v altánku alebo si môžete zašportovať na multifunkčnom tenisovom ihrisku.

UBYTOVANIE

Ubytujte sa v komfortných izbách alebo v rodinnom apartmáne v historickej budove

Gastronómia

Doprajte si kvalitné jedlo v reštaurácií či na terase ale aj v altánku, ktoré výborné miesto na grilovačku

WELLNESS

Užite si wellness v troch typoch saun a nenechajte su újist výhľad na záhradu z jacuzzi

Šport

Zašportujte si na multifunkčnom tenisovom ihrisku, ktorý je súčasťou penziónu

ostatné

Nechajte si zorganizovať firemnú akciu, rodinnú oslavu alebo len také posedenie

 

Penzión Kaštieľ Hanus*** Vám ponúka komfortné ubytovanie v regióne Pieniny v útulných 2 a 3- lôžkových izbách Komfort a priestranných 4 lôžkových Rodinných apartmánoch. Pre náročnejších hostí je ideálny Luxusný apartmán.V prípade potreby sú k dispozícii prístelky a detská postieľka.Celková kapacita penziónu je 38 lôžok.

 

 Vďaka čerstvým ingredienciám z čistej horskej prírody sú špeciality našej kuchyne 
skutočne zdravé a výnimočne chutné.   Varíme čisto pre naších hostí alebo na objednávku, zakladáme si na čerstosti čo si naši hostia pochvaľujú.  Vychutnáť naše jedlo si môžete v reštaurácií s kapacitou 50osôb, v zelenom saloníku s kapacitou 20osôb či  zažiť nezabudnutéľnu grilovačku v  letnej terase s posedením pod drevenným altánkom s kapacitou 50osôb. 

 
Užite si wellness v spojení so sviežou horskou prírodou regiónu Pieniny a Zamagurie, kde je svieži pieninský vzduch už po stáročia známy svojimi blahodárnymi účinkami na zdravie.
V unikátnych 300-ročných podzemných priestoroch historického kaštieľa sme pre Vás otvorili malé wellness centrum s fínskou saunou, parnou a bylinkovou saunou a vírivkou.
 

 

Vyskúšajte niečo nové a vyberte si pre svoje firemné školenie netradičné prostredie. Štýlové konferenčné priestory v historickom kaštieli a čerstvý horský vzduch v Pieninách prispejú k tomu, aby Vaše pracovné stretnutia boli skutočne príjemným zážitkom. 

Historický kaštieľ je na romantickú svadbu ako stvorený! Oslávte najkrajší deň ako princ a princezná, nechajte sa priviesť elegantným kočiarom 
a zabávajte sa s blizkymi v kaštieli alebo na záhradnej oslave