Penzión Kaštieľ Hanus
Izba Komfort s Balkónom

Izba Komfort s balkónom je miestom, kde sa môžete cítiť ako doma. Izba ponúka dostatok priestoru na oddych a relaxáciu. Vybavená je elegantným nábytkom a detailmi, ktoré vytvárajú príjemnú a pôsobivú atmosféru. Okrem pohodlnej postele Vám izba Komfort poskytuje aj gauč, kde si môžete oddýchnuť a načerpať nové energie.

Balkón je tou správnou pridanou hodnotou, ktorá Vám umožní vychutnať si čerstvý vzduch a nádherný výhľad na okolitú scenériu. Môžete si tu vychutnať raňajky alebo popíjať obľúbený nápoj a stráviť príjemné chvíle v pokoji a súkromí. Je to ideálne miesto na relaxáciu počas Vášho pobytu a obdivovanie okolitého prírodného a kultúrneho bohatstva.

Okrem priestoru a pohodlia v izbe Komfort s balkónom budete mať tiež prístup ku všetkým ďalším zariadeniam a službám nášho ubytovacieho zariadenia. Môžete si vychutnať bohatý raňajkový bufet, relaxovať v príjemných spoločenských priestoroch a využiť ďalšie dodatočné služby, ktoré Vám prinesú ešte väčšie potešenie počas vášho pobytu.

Check-in
  • Check-in od 14:30 - 22:00

Check-out
  • Check-out do 10:30

Špecialne check-in inštrukcie

Chceme Vám vopred pripomenúť, že ako naši cenení hostia, dostanete 5 dní pred vaším príchodom dôležitý e-mail s pokynmi na registráciu. S cieľom zaistiť hladký proces vašej registrácie a poskytnúť Vám ďalšie potrebné informácie. V prípade, že by ste mali nejaké otázky alebo by ste potrebovali ďalšie podrobnosti, neváhajte nás kontaktovať.

Domáce zvieratá

Domáce zvieratá nie su povolené

Deti a extra postele

Deti do 3 rokov majú pobyt zadarmo pri použití existujúcich postelí. V izbe Komfort s balkónom je možné pridať extra lôžko v hodnote 15 €/noc.

Vybavenie
  • 1-3 Osoby

  • Free Wifi

  • Chladnička

  • Raňajky

  • Uteráky

  • Hygienické potreby

Penzion Kaštieľ Hanus
Podobné izby

Tešíme sa na váš pobyt v Penzióne Kaštieľ Hanus! Pre zabezpečenie miesta v našom penzióne Vám odporúčame skontrolovať dostupnosť a rezervovať si svoj pobyt už dnes.

Rezervácie

+421 904 135 525
Izby & Apartmány

Penzión Kaštieľ Hanus