Penzión Kaštieľ Hanus
Náš príbeh

S radosťou Vám predstavujeme našu jedinečnú cestovateľskú destináciu, ktorá je výsledkom dlhoročnej práce a oddanosti našej rodiny.

Penzion Kašiteľ Hanus má pre nás osobitný význam. Kaštieľ sme kúpili v roku 2001 ako zrúcaninu. S láskou a trpezlivosťou sme sa pustili do jeho rekonštrukcie, a to až do roku 2008. Každý detail bol starostlivo premyslený a každý kúsok steny bol starostlivo obnovený s cieľom zachovať autentický charakter tohto historického miesta.

Dnes sme hrdí na to, čo sme dosiahli. Penzion Kašiteľ Hanus je miestom s osobitou atmosférou a jedinečným pohľadom na okolitú prírodu. Každý kútik penziónu odráža našu lásku k detailom a našu túžbu priniesť Vám nezabudnuteľné zážitky.

Rezervácie

+421 904 135 525
Personál
Stretnite náš tím
Naše služby
Vybavenie penziónu
Gastronómia

Vychutnajte si jedlo v našej elegantnej reštaurácii, na terase s výhľadom alebo v príjemnom altánku s Vašimi blízkymi.

Wellness

Wellness poskytuje príjemné prostredie pre odpočinok a môže prispieť k celkovému dobrému zdravotnému stavu a pocitu pohody.

Bowling

Hostia si môžu zahrať partiu bowlingu s priateľmi alebo rodinou. Bowling ponúka zábavu a súťaživosť pre všetky vekové kategórie.

Zasadacia miestnosť

Máme k dispozícii zariadenú zasadaciu miestnosť. Ideálne miesto pre usporiadavanie stretnutí, konferencií alebo firemných akcií.

Wifi

Penzión ponúka zadarmo dostupné Wi-Fi, ktoré zabezpečí, že budete v spojení so svetom počas celej doby pobytu.

Šport

Hostia si môžu zašportovať na multifunkčnom ihrisku alebo využiť možnosť výletov na bicykli v okolí.

Recenzie

Čo o nás napísali hostia?